XtendLan

274 položek celkem
XtendLan FO patch LC-LC 0.5m 9/125, simplex,LS0H, ultraflexibilní G.657.A1, průměr 2mm, krátký vývod
80,53 Kč –16 %
56,12 Kč bez DPH
67,91 Kč

XtendLan FOPLCLCS0.59A1; Optický propojovací kabel sloužící k pro napojení na běžný optický kabel a pro propojení jednotlivých optický modulů. Použitý ultraflexibilní optický...

Kód: 100MNETXTE7091
XtendLan Adaptér Apple Lightning (M) na Micro USB (B typ, F), pasivní, data a napájení
83,11 Kč –14 %
58,95 Kč bez DPH
71,33 Kč

XtendLan redukce USB typ C na USB typ micro B; Tento synchronizační a nabíjecí adaptér typu USB 2.0 umožňuje konverzi konektoru USB typu micro B na Apple Lightning konektor....

Kód: 100MNETXTE7185
XtendLan FO pigtail LC/APC, 9/125, 2mm, LS0H, 10m, G.652d
86,38 Kč –16 %
60,20 Kč bez DPH
72,84 Kč

XtendLan FOTLCA91020; Jednostraně konektorovaný optický kabel (pigtail) s koncovkou LC, single mode 9/125um, 10m, sekundární ochrana průměr 2mm. Broušení konektoru APC. Odraz...

Kód: 100MNETXTE1281
XtendLan FO patch SC/APC-SC 1m 9/125 simplex, G.652d, LS0H
87,85 Kč –16 %
61,22 Kč bez DPH
74,08 Kč

XtendLan FOPSCASCS19; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. Vlákno typu G.652d vhodné i pro WDM aplikace. ZÁKLADNÍ...

Kód: 100MNETXTE6136
XtendLan LC-LC quad adapter, MM, PC, šedý, do optických rozvaděčů
87,85 Kč –16 %
61,22 Kč bez DPH
74,08 Kč

XtendLan ADRLC4LCMM; Adaptér LC pro instalaci do optického rozvaděče. Instaluje se do otvorů pro duplexní SC konektory. Vhodné pro single mode i multimode vlákna, avšak pro...

Kód: 100MNETXTE1621
XtendLan FO patch LC-SC/APC 2m 9/125, simplex,LS0H, ultraflexibilní G.657.A1, průměr 2mm, krátký vývod
89,31 Kč –16 %
62,24 Kč bez DPH
75,31 Kč

XtendLan FOPLCSCAS29A1; Optický propojovací kabel sloužící k pro napojení na běžný optický kabel a pro propojení jednotlivých optický modulů.Použitý ultraflexibilní optický...

Kód: 100MNETXTE7113
XtendLan FO patch SC-SC 0.5m 9/125, simplex,LS0H, ultraflexibilní G.657.A1, průměr 2mm, krátký vývod
89,31 Kč –16 %
62,24 Kč bez DPH
75,31 Kč

XtendLan FOPSCSCS0.59A1; Optický propojovací kabel sloužící k pro napojení na běžný optický kabel a pro propojení jednotlivých optický modulů.Použitý ultraflexibilní optický...

Kód: 100MNETXTE7106
XtendLan FO patch SC-SC 1m 9/125, simplex,LS0H, ultraflexibilní G.657.A1, průměr 2mm, krátký vývod
90,77 Kč –16 %
63,27 Kč bez DPH
76,56 Kč

XtendLan FOPSCSCS19A1; Optický propojovací kabel sloužící k pro napojení na běžný optický kabel a pro propojení jednotlivých optický modulů.Použitý ultraflexibilní optický kabel...

Kód: 100MNETXTE7107
XtendLan FO patch SC/APC-SC/APC 2m 9/125 simplex, G.652d, LS0H
90,77 Kč –16 %
63,27 Kč bez DPH
76,56 Kč

XtendLan FOPSCASCAS29; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. Vlákno typu G.652d vhodné i pro WDM aplikace . Izolace 2 mm,...

Kód: 100MNETXTE6139
XtendLan FO pigtail SC, 9/125, 0,9mm, 10m, G.652d
93,70 Kč –16 %
65,31 Kč bez DPH
79,03 Kč

XtendLan FOTSC9109; Jednostraně konektorovaný optický kabel (pigtail) s koncovkou SC, single mode 9/125um, 10m, sekundární ochrana průměr 0,9mm. Broušení konektoru PC. ZÁKLADNÍ...

Kód: 100MNETXTE1379
XtendLan FO patch LC-SC 0.5m 9/125, simplex,LS0H, ultraflexibilní G.657.A1, průměr 2mm, krátký vývod
95,17 Kč –16 %
66,33 Kč bez DPH
80,26 Kč

XtendLan FOPLCSCS0.59A1; Optický propojovací kabel sloužící k pro napojení na běžný optický kabel a pro propojení jednotlivých optický modulů. Použitý ultraflexibilní optický...

Kód: 100MNETXTE7086
XtendLan Adaptér DVI (M) na HDMI (F)
95,37 Kč –15 %
66,62 Kč bez DPH
80,61 Kč

XtendLan adaptér DVID na HDMI; Redukce umožňuje připojení počítače s výstupem DVID k monitoru s HDMI vstupem. Pozlacené konektory přenáší signál bez ztráty kvality. ZÁKLADNÍ...

Kód: 100MNETXTE7202
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 23 - 274 položek celkem