UBIQUITI

201 položek celkem
UBNT UniFi Ethernet Patch Kabel - délka 0,3m, Cat6, bílý
73,21 Kč –16 %
51,02 Kč bez DPH
61,73 Kč

UBNT UniFi Ethernet Patch Kabel 0,3 m; Ethernetový UTP patch kabel kategorie Cat6 v ultra tenkém provedení se dvěma konektory RJ45 , pro propojování síťových zařízení. Délka...

Kód: 100MNETUBT0005
UBNT UniFi Ethernet Patch Kabel - délka 0,3m, Cat6, černý
73,21 Kč –16 %
51,02 Kč bez DPH
61,73 Kč

UBNT UniFi Ethernet Patch Kabel 0,3 m; Ethernetový UTP patch kabel kategorie Cat6 v ultra tenkém provedení se dvěma konektory RJ45 , pro propojování síťových zařízení. Délka...

Kód: 100MNETUBT0006
UBNT UniFi Ethernet Patch Kabel - délka 0,3m, Cat6, modrý
73,21 Kč –16 %
51,02 Kč bez DPH
61,73 Kč

UBNT UniFi Ethernet Patch Kabel 0,3 m; Ethernetový UTP patch kabel kategorie Cat6 v ultra tenkém provedení se dvěma konektory RJ45 , pro propojování síťových zařízení. Délka...

Kód: 100MNETUBT0007
UBNT UniFi Ethernet Patch Kabel - délka 1m, Cat6, bílý
86,38 Kč –16 %
60,20 Kč bez DPH
72,84 Kč

UBNT UniFi Ethernet Patch Kabel 1 m; Ethernetový UTP patch kabel kategorie Cat6 v ultra tenkém provedení se dvěma konektory RJ45 , pro propojování síťových zařízení. Délka...

Kód: 100MNETUBT0008
UBNT UniFi Ethernet Patch Kabel - délka 1m, Cat6, černý
86,38 Kč –16 %
60,20 Kč bez DPH
72,84 Kč

UBNT UniFi Ethernet Patch Kabel 1 m; Ethernetový UTP patch kabel kategorie Cat6 v ultra tenkém provedení se dvěma konektory RJ45 , pro propojování síťových zařízení. Délka...

Kód: 100MNETUBT0009
UBNT UniFi Ethernet Patch Kabel - délka 1m, Cat6, modrý
86,38 Kč –16 %
60,20 Kč bez DPH
72,84 Kč

UBNT UniFi Ethernet Patch Kabel 1 m; Ethernetový UTP patch kabel kategorie Cat6 v ultra tenkém provedení se dvěma konektory RJ45 , pro propojování síťových zařízení. Délka...

Kód: 100MNETUBT0010
UBNT UniFi ODN Cable, 0.5 m - optický patch kabel, multimode, LC-LC
143,48 Kč –16 %
100 Kč bez DPH
121 Kč

UBNT UFiber ODN 0,5 m; Multimódový optický patch kabel 0,5 m dlouhý zakončený konektory LCLC ideální pro propojení Ubiquiti switchů a routerů z řady EdgeMax nebo UniFi. Duplexní...

Kód: 100MNOPUBT0003
UBNT Nástěnný montážní box pro UAP-IW-HD - 1 kus
144,95 Kč –16 %
101,02 Kč bez DPH
122,23 Kč

UBNT UAPIWHDJB; Plastová montážní krabice s instalací na zeď je vhodná pro instalaci UniFi AP In Wall HD (UAPIWHD). Montážní krabička má na zadní straně několik otvorů pro...

Kód: 100MNAOUBT1039
UBNT UniFi ODN Cable, 1 m - optický patch kabel, multimode, LC-LC
172,76 Kč –16 %
120,41 Kč bez DPH
145,70 Kč

UBNT UFiber ODN 1 m; Multimódový optický patch kabel 1m dlouhý zakončený konektory LCLC ideální pro propojení Ubiquiti switchů a routerů z řady EdgeMax nebo UniFi. Duplexní...

Kód: 100MNOPUBT0004
UBNT UniFi ODN Cable, 2 m - optický patch kabel, multimode, LC-LC
200,58 Kč –16 %
139,80 Kč bez DPH
169,16 Kč

UBNT UFiber ODN 2 m; Multimódový optický patch kabel 2 metry dlouhý zakončený konektory LCLC ideální pro propojení Ubiquiti switchů a routerů z řady EdgeMax nebo UniFi. Duplexní...

Kód: 100MNOPUBT0005
UBNT POE-15-12W - PoE adapter 15V/0,8A (12W), včetně napájecího kabelu
218,15 Kč –15 %
153,57 Kč bez DPH
185,82 Kč

UBNT POE1512W; Pasivní PoE injektor (POE1512W) slouží pro napájení všech zařízení, které v sobě mají zabudovaný PoE extraktor a podporují napětí 15V např. produkty Ubiquiti a...

Kód: 100MNANUBT1003
UBNT POE-24-12W - PoE adapter 24V/0,5A (12W), včetně napájecího kabelu
218,15 Kč –15 %
153,57 Kč bez DPH
185,82 Kč

UBNT POE2412W; Pasivní PoE injektor (POE2412W) slouží pro napájení všech zařízení, které v sobě mají zabudovaný PoE extraktor a podporují napětí 24V např. produkty Ubiquiti a...

Kód: 100MNANUBT1006
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 17 - 201 položek celkem