Moduly SFP

Nejprodávanější

UBNT Single-Mode optický modul SFP+, 10Gbit, BiDi - sada 2 kusů
5 269,30 Kč –16 %
Původně: 5 269,30 Kč  (–16 %)
4 445,52 Kč
(3 673,98 Kč bez DPH)
Detail
DELL SFP+ transceiver/ 10Gbit-1Gbit/ SR/ originál
4 336,54 Kč –17 %
DELL SFP+ transceiver/ 10Gbit-1Gbit/ SR/ originál
Na objednání do 2 týdnů
Kód: 100MSVDS01500
Původně: 4 336,54 Kč  (–17 %)
3 583,92 Kč
(2 961,92 Kč bez DPH)
Detail
DELL Networking Tranceiver 10GbE SFP+ LRM Optic 1310nm Wavelength 220m reach on MMF - Kit
9 477,06 Kč –17 %
Původně: 9 477,06 Kč  (–17 %)
7 832,28 Kč
(6 472,96 Kč bez DPH)
Detail
DELL SFP+ modul/ transceiver/ 10Gbit/ 10GbE SR 850nm Wavelength 300m Reach/ originál
4 500,99 Kč –17 %
Původně: 4 500,99 Kč  (–17 %)
3 719,83 Kč
(3 074,24 Kč bez DPH)
Detail
DELL SFP modul/ 1Gbit/ MM multi mode 850nm/ 550m/ originál
2 325,11 Kč –17 %
DELL SFP modul/ 1Gbit/ MM multi mode 850nm/ 550m/ originál
Na objednání do 3 týdnů
Kód: 100MSVDS01190
Původně: 2 325,11 Kč  (–17 %)
1 921,58 Kč
(1 588,08 Kč bez DPH)
DELL optický modul SFP/ 1Gbit/ CWDM 1470nm/ 80km/ DELL kompatibilní/ neoriginální
2 413,42 Kč –17 %
Původně: 2 413,42 Kč  (–17 %)
1 994,56 Kč
(1 648,40 Kč bez DPH)
DELL optický modul X2/ 10Gbit/ SM single mode/ 40km/ DELL kompatibilní/ neoriginální
31 260,29 Kč –17 %
Původně: 31 260,29 Kč  (–17 %)
25 834,95 Kč
(21 351,20 Kč bez DPH)
DELL optický modul SFP/ 1Gbit/ WDMB 1550/1310/ 20km/ DELL kompatibilní/ neoriginální
925,78 Kč –17 %
Původně: 925,78 Kč  (–17 %)
765,11 Kč
(632,32 Kč bez DPH)
DELL optický modul SFP/ 1Gbit/ WDMA 1310/1550/ 20km/ DELL kompatibilní/ neoriginální
771,99 Kč –17 %
Původně: 771,99 Kč  (–17 %)
638,01 Kč
(527,28 Kč bez DPH)
DELL SFP+ modul/ 10Gbit/ MM multi mode 850nm/ 300m/ DELL kompatibilní/ neoriginální
1 723,66 Kč –17 %
Původně: 1 723,66 Kč  (–17 %)
1 424,51 Kč
(1 177,28 Kč bez DPH)
Detail
106 položek celkem
TP-Link TL-SM321A-2 1000Base-BX WDM Bi-Direct SFP 1Gbps 2km/ SM/LC modul
359,60 Kč –15 %
252,15 Kč bez DPH
305,10 Kč

TPLink TLSM321A2; Šetřete počty použitých vláken a využijte technologii WDM , která umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat...

Kód: 100MNAOTPL1024
TP-Link TL-SM321B SFP WDM 1Gbps 20km/ SM/LC MiniGBIC modul
359,60 Kč –15 %
252,15 Kč bez DPH
305,10 Kč

TPLink TLSM321B; Šetřete počty použitých vláken a využijte technologii WDM , která umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí...

Kód: 100MNAOTPL1010
TP-Link TL-SM321B-2 1000Base-BX WDM Bi-Direct SFP 1Gbps 2km/ SM/LC modul
359,60 Kč –15 %
252,15 Kč bez DPH
305,10 Kč

TPLink TLSM321B2; Šetřete počty použitých vláken a využijte technologii WDM , která umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat...

Kód: 100MNAOTPL1025
TP-Link TL-SM311LM SFP 1Gbps modul 550m/ MM/LC MiniGBIC modul
433,40 Kč –17 %
296,02 Kč bez DPH
358,18 Kč

TPLink TLSM311LM; Optický modul SM311LM umí prodloužit vzdálenost přenosu až na 550 m a uspokojit tak požadavky na dosah sítě LAN. Modul nabízí jeden optický port pro multimode...

Kód: 100MNAOTPL1007
DELL SFP modul/ 1Gbit/ MM multi mode 850nm/ 550m/ DELL kompatibilní/ neoriginální
443,09 Kč –17 %
302,64 Kč bez DPH
366,19 Kč

DELL SFP1GMM500MDE; 1Gbps SFP modul s LC konektorem. Kvalitní VCSEL dioda pracující na vlnové délce 850nm zajišťuje dosah až 550m při použití multimode vlákna. Obecná...

Kód: 100MSVDS01100
TP-Link TL-SM311LS SFP 1Gbps modul 20km/ SM/LC MiniGBIC modul
433,40 Kč –15 %
303,59 Kč bez DPH
367,34 Kč

TPLink TLSM311LS; Optický modul SM311LS umí prodloužit vzdálenost přenosu až na 20 km a uspokojit tak požadavky na dosah sítě LAN. Modul nabízí jeden optický port pro singlemode...

Kód: 100MNAOTPL1008
UBNT UC-DAC-SFP+, UniFi SFP DAC patch kabel SFP+/SFP+, 10Gbps, délka 0,5 m
477,30 Kč –16 %
332,65 Kč bez DPH
402,51 Kč

UBNT UniFi UCDACSFP+; Pasivní propojovací patch DAC kabel dlouhý 0,5 m . Slouží k propojení dvou SFP+ zařízení s maximální propustností 10 Gbps . Kabel je vyroben v bílé barvě s...

Kód: 100MNOPUBT0007
UBNT UF-RJ45-1G SFP modul s RJ45 s podporou 10/100/1000 ethernetu
475,83 Kč –15 %
333,16 Kč bez DPH
403,12 Kč

UBNT UFRJ451G; SFP modul/konvertor umožňuje připojit ethernetový kabel s konektorem RJ45. Kompatibilní se všemi 1Gbit SFP porty Ubiquiti zařízení. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ...

Kód: 100MNACUBT0001
MikroTik S-85DLC05D SFP optický modul , MM, 550m, 1,25G, 850Nm
497,79 Kč –15 %
348,47 Kč bez DPH
421,65 Kč

MikroTik S85DLC05D; MiniGBIC modul pro multimode vlákna je ideálním řešení pro zakončení či vytvoření optické trasy. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na...

Kód: 100MRB-SFP-MM-LC
TP-Link TL-SM321A SFP WDM 1Gbps 20km/ SM/LC MiniGBIC modul
553,20 Kč –15 %
387,08 Kč bez DPH
468,37 Kč

TPLink TLSM321A; Šetřete počty použitých vláken a využijte technologii WDM , která umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí...

Kód: 100MNAOTPL1009
UBNT Multi-Mode optický modul SFP, 1Gbit, sada 2 kusů
554,89 Kč –15 %
388,27 Kč bez DPH
469,81 Kč

UBNT UFiber MM 1Gbit 2 ks; Originální Ubiquiti MiniGBIC moduly pro multimode vlákna umožňují přenos až 1 Gbit/s. Ideální pro optické spojky do vzdálenosti 550 m. Největší...

Kód: 100MNAOUBT1018
DELL SFP modul/ 1Gbit/ SM single mode 1310nm/ 20km/ DELL kompatibilní/ neoriginální
577,09 Kč –17 %
394,16 Kč bez DPH
476,93 Kč

Optický modul DELL SFP1GSM20KMDE; 1Gbps SFP modul s LC konektorem. Kvalitní VCSEL dioda pracující na vlnové délce 1310nm zajišťuje dosah až 20km při použití singlemode vlákna....

Kód: 100MSVDS01110
Nahoru
Další produkty