Konvertory

Nejprodávanější

TP-Link TL-MCRP100 zdroj pro šasi TL-MC1399
2 886,04 Kč –17 %
TP-Link TL-MCRP100 zdroj pro šasi TL-MC1399
Skladem (1)
Kód: 100MZNRTPL0001
Původně: 2 886,04 Kč  (–17 %)
2 385,16 Kč
(1 971,21 Kč bez DPH)
Detail
TP-Link MC1400 14slotové šasi pro media konvertory
7 247,90 Kč –16 %
TP-Link MC1400 14slotové šasi pro media konvertory
Skladem do 7 dní
Kód: 100MNRPTPL0001
Původně: 7 247,90 Kč  (–16 %)
6 112,24 Kč
(5 051,44 Kč bez DPH)
Detail
PLANET průmyslový konvertor RS-232/422/485 na IP, 1x COM, 1x 100Base-FX SC SM 30km, 9-48VDC, 24VAC, -40~+75°C, IP30
5 960,69 Kč –16 %
Původně: 5 960,69 Kč  (–16 %)
5 028,58 Kč
(4 155,85 Kč bez DPH)
Detail
PLANET průmyslový konvertor RS-232/422/485 na IP, 1x COM, 1x 100Base-FX SC MM 2km, 9-48VDC, 24VAC, -40~+75°C, IP30
5 469,42 Kč –16 %
Původně: 5 469,42 Kč  (–16 %)
4 614,29 Kč
(3 813,46 Kč bez DPH)
Detail
PLANET IGTP-825AT konvertor RJ45/SFP, 1Gbps, PoE injektor 802.3at, -40 až 75 st.C, IP67, EFT+ESD, 24-56VDC
6 170,01 Kč –16 %
Původně: 6 170,01 Kč  (–16 %)
5 205,09 Kč
(4 301,73 Kč bez DPH)
Detail
Planet MC-1500R, šasi 15 slotů pro media konverotry, 19"/2,5U, interní napájení 70W/48VDC, možný duální zdroj
11 286,88 Kč –16 %
Původně: 11 286,88 Kč  (–16 %)
9 518,37 Kč
(7 866,42 Kč bez DPH)
Detail
PLANET konvertor RS-232/422/485 na IP, 2x COM, 100Mb, -10~+60°C, SNMP+Telnet
3 925,46 Kč –16 %
Původně: 3 925,46 Kč  (–16 %)
3 312,24 Kč
(2 737,39 Kč bez DPH)
Detail
PLANET průmyslový konvertor RS-232/422/485 na IP, 1x COM, 1x 100Base-FX/SFP, 9-48VDC, -40~+75°C, IP30, SNMP+Telnet
4 627,26 Kč –16 %
Původně: 4 627,26 Kč  (–16 %)
3 904,08 Kč
(3 226,51 Kč bez DPH)
Detail
PLANET průmyslový konvertor RS-232/422/485 na IP, 1x COM, 1x 100Base-TX, 9-48VDC, -40~+75°C, IP30, SNMP+Telnet
4 207,40 Kč –16 %
Původně: 4 207,40 Kč  (–16 %)
3 550,01 Kč
(2 933,89 Kč bez DPH)
Detail
PLANET konvertor RS-232/422/485 na IP, 1x COM, 100Mb SFP, -10~+60°C, SNMP+Telnet
3 224,87 Kč –16 %
Původně: 3 224,87 Kč  (–16 %)
2 721,42 Kč
(2 249,11 Kč bez DPH)
Detail
90 položek celkem
Planet GT-706B15 konvertor 1000Base-T/LX, WDM - Doprodej
276,10 Kč –15 %
193,96 Kč bez DPH
234,69 Kč

PLANET GT706B15; Gigabit Ethernet konvertor 1000BaseT / 1000BaseLX (single mode), pro singlemodové vlákno, do 15 km, WDM (obousměrný přenos po jednom vlákně). Konektor SC....

Kód: 100MNETPLA2055
TP-Link TL-FC111A-20 WDM Media Konvertor 1x 10/100 Mbps RJ45/ 1x 100Mbps SC/ Eth/Optika (single-mode)
395,89 Kč –15 %
277,45 Kč bez DPH
335,71 Kč

TPLink TLFC111A20; Media konvertor typu ethernet/optika využívající technologii WDM (Wavelength Division Multiplexing) , který je vybaven jedním 10/100 Mbps RJ45 portem a...

Kód: 100MNACTPL0009
TP-Link TL-FC111B-20 WDM Media Konvertor 1x 10/100 Mbps RJ45/ 1x 100Mbps SC/ Eth/Optika (single-mode)
395,89 Kč –15 %
277,45 Kč bez DPH
335,71 Kč

TPLink TLFC111B20; Media konvertor typu ethernet/optika využívající technologii WDM (Wavelength Division Multiplexing) , který je vybaven jedním 10/100 Mbps RJ45 portem a...

Kód: 100MNACTPL0008
TP-Link TL-FC311A-2 WDM Media Konvertor 1x 10/100/1000 Mbps RJ45/ 1x 1000Mbps SC/ Eth/Optika (single-mode), 2km
601,60 Kč –15 %
420,82 Kč bez DPH
509,19 Kč

TPLink TLFC311A2; Gigabitový media konvertor typu ethernet/optika využívající technologii WDM (Wavelength Division Multiplexing) , který je vybaven jedním 10/100/1000 Mbps RJ45...

Kód: 100MNACTPL0011
TP-Link TL-FC311B-2 WDM Media Konvertor 1x 10/100/1000 Mbps RJ45/ 1x 1000Mbps SC/ Eth/Optika (single-mode), 2km
601,60 Kč –15 %
420,82 Kč bez DPH
509,19 Kč

TPLink TLFC311B2; Gigabitový media konvertor typu ethernet/optika využívající technologii WDM (Wavelength Division Multiplexing) , který je vybaven jedním 10/100/1000 Mbps RJ45...

Kód: 100MNACTPL0010
TP-Link TL-FC311B-20 WDM Media Konvertor 1x 10/100/1000 Mbps RJ45/ 1x 1000Mbps SC/ Eth/Optika (single-mode), 20km
601,60 Kč –15 %
420,82 Kč bez DPH
509,19 Kč

TPLink TLFC311B20; Gigabitový media konvertor typu ethernet/optika využívající technologii WDM (Wavelength Division Multiplexing) , který je vybaven jedním 10/100/1000 Mbps RJ45...

Kód: 100MNACTPL0012
UBNT Gigabitový PoE konvertor 802.3af/24V - venkovní
613,46 Kč –15 %
429,08 Kč bez DPH
519,19 Kč

UBNT INS3AFOG; Venkovní PoE konvektor pro napájení většiny Ubiquiti airMAX zařízení a MikroTik routerboardů. Zařízení konvertuje napájení standardu 802.3af na klasický pasivní...

Kód: 100MNANUBT1010
TP-Link MC220L/ Transceiver 1000TX/1000FX v2 9V
686,30 Kč –15 %
479,85 Kč bez DPH
580,62 Kč

TPLink MC220L; Media konvertor díky SFP slotu může pracovat jak s multimode tak i single mode miniGBIC moduly. Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a...

Kód: 100MNACTPL0004
TP-Link TL-FC311A-20 WDM Media Konvertor 1x 10/100/1000 Mbps RJ45/ 1x 1000Mbps SC/ Eth/Optika (single-mode), 20km
746,79 Kč –15 %
522,01 Kč bez DPH
631,63 Kč

TPLink TLFC311A20; Gigabitový media konvertor typu ethernet/optika využívající technologii WDM (Wavelength Division Multiplexing) , který je vybaven jedním 10/100/1000 Mbps RJ45...

Kód: 100MNACTPL0013
UBNT FiberPoE Gen2 - Venkovní konvertor Ethernet/Optika + PoE
877 Kč –15 %
612,76 Kč bez DPH
741,44 Kč

UBNT FiberPoE Gen2; FiberPoE Gen2 je ideální řešení pro venkovní instalace, které požadují PoE napájení a kvalitní přenos dat po optickém kabelu na dlouhé vzdálenosti. Díky...

Kód: 100MNACUBT0002
UBNT UFiber Active Ethernet - Konvertor ethernet-optika, 1x SFP, 1x Gbit RJ45, PoE 802.3af/ PoE 24V
877 Kč –15 %
612,76 Kč bez DPH
741,44 Kč

UBNT UFAE; UFiber Active Ethernet je konvertor optika/ethernet vhodný pro vysokorychlostní přenos dat ke koncovému uživateli. Zařízení se napájí přes pasivní PoE 24V nebo...

Kód: 100MNACUBT0003
TP-Link MC100CM Konvertor 100 mbps Ethernet/Optika (multi-mode)
1 000,89 Kč –15 %
699,10 Kč bez DPH
845,91 Kč

TPLink MC100CM; Media konvertor pro převod 10/100BaseT na optický 100BaseFX port, Multimode vlákno využitelný na vzdálenost až 2 km. Optický port má SC konektory, media...

Kód: 100MNACTPL0001
Nahoru
Další produkty